درباره ما:

کانون آگهی و تبلیغات ساده رنگ با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی  به شماره 3007 ، با در نظر گرفتن نقش مؤثر تبلیغات بر آن است تا با استفاده از پرسنل متخصص، متعهد، خلاق و دارای اطلاعات علمی و تجربیات کاری ارزنده، کانونی پویا و توانمند در ارائه هرچه بهترخدمات در عرصه تبلیغات باشد.

 

اهداف:

ساده رنگ با هدف «ساماندهی در حوزه تبلیغات و ارائه راهکارهای نوین» و «ارائه بهترین و به روزترین خدمات تبلیغاتی» پا به این عرصه نهاده و با محوریت افزایش رضایتمندی مشتریان و با این شعار که «به سادگی در کنار شماست»  به دنبال ایجاد تصویر ذهنی مناسب در عرصه تبلیغاتی است.

 

چشم انداز:

توسعه و بهسازی نیروی انسانی نیز به‌عنوان ارزشمندترین سرمایه این کانون سرلوحه فعالیت‌های مدیران این مجموعه است و امیدواریم با توکل به خدا و تلاش تمامی همکاران و خدمتگزاران، در جهت رشد و توسعه پایدار و خدمت رسانی هر چه بهتر به جامعه، گام برداریم.

همان‌طور که پر واضح است، شرکت‌هایی که ازهویت ملی و اصول اخلاقی فاصله گرفته‌اند قادر به درک ارباب رجوع نخواهند بود و مخاطبان ما کسانی هستند که ارزش هنر، خلاقیت و کیفیت را درک می‌کنند و ما مشتاقانه تلاش می‌کنیم تا با ارائه خدمات بهتر، لبخند رضایت را بر لبان کسانی که دوست و همراه ما هستند بنشانیم.


 

 

 

  کلیه حقوق این وب سایت متعلق است به : کانون آگهی و تبلیغات ساده رنگ  | هرگونه استفاده از محتوای این سایت با ذکر منبع بلامانع است
  All rights reserved کانون آگهی و تبلیغات ساده رنگ Copyright © 2013-2017

   طراحی و پیاده سازی توسط: کانون آگهی و تبلیغات ساده رنگ

.